Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Men, så vidt jeg ser, så er det for de engelske bilene, dvs. feil vei av noe slag.. forskjell på dette??
Grunnen til at jeg vil ha nye er at lakken på mine har flasset noe veldig av... kan jo eventuellt ta de av og lakke opp da.. men, om jeg kan få tak i nye (kanksje litt billig ) så hadde det egentlig vært greit
Medlem nr.249
2004 Mazdaspeed MX5, Rød
x 1992 Miata SC, hvit, B-pack, noe modifisert, 8 psi (max 14976 rpm)[/url]
X 2006 BMW 525 Dat M-tech
2014 BMW 530D x-drive
Medlem nr.249
2004 Mazdaspeed MX5, Rød
x 1992 Miata SC, hvit, B-pack, noe modifisert, 8 psi (max 14976 rpm)[/url]
X 2006 BMW 525 Dat M-tech
2014 BMW 530D x-drive
vil du ha bling bling så demonterer du pusserne, pusser de ned med sandpapir til lakken forsvinner.. deretter går du gradvis ned på grovheten på pussepapiret til du ender opp med våtsliping med 2000papir.. etter dette polerer du armene med autosol, og dermed har du pussere med chromelook.. gjorde dette nylig på en civic å har planer om å gjøre det på min også etterhvert..
EspenSort92 wrote:Det billigste og kjappeste er som du sier, å lakke dem selv...
er kjemperaskt å gjøre, har gjort det selv
Hvor lang tid ca. tror du det tar?? noe jeg rekker i løpet av dagen??
Hvordan demonterer jeg disse viskerarmene?? Har ikke lyst til å knekke dem liksom!!
_mx5_Rune_ wrote:vil du ha bling bling så demonterer du pusserne, pusser de ned med sandpapir til lakken forsvinner.. deretter går du gradvis ned på grovheten på pussepapiret til du ender opp med våtsliping med 2000papir.. etter dette polerer du armene med autosol, og dermed har du pussere med chromelook.. gjorde dette nylig på en civic å har planer om å gjøre det på min også etterhvert..
Tror faktisk jeg har hele denne rekken av papir liggende nede!! Men, denne autosol tingen, hvor får jeg tak i dette da?? Bruke klarlakk oppå eller? det har jg faktisk en nesten full boks av litt bling bling skader ikke, og iallfall ikke når jeg snart får mine chrome panser løftere
Er godt i gang med å pusse nå!! , så vi får se hvordan resultatet blir... skal høre med pappa om han kan chrome-lakkere dem på jobben sin i morgen... da blir det forhåpentligvis ordentlig gjort..