Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Jeg bruker Sparco Sprint. Fåes for ca 1900 kroner. Sklir rett ned med veldig enkel modifisering. Bruker de originale skinnene for å justere setet frem og tilbake.
Jeg vurderer å kjøpe sparco sprint, uprøvd, det er den eneste stolen jeg tror jeg passer i. som passer mx5'n. bor i stavanger, så er litt langt for å teste.
Fred93LE wrote:Inglar: hvordan er komfor'en i de? kan du sitte fint i de i 4-5 timer fra f.eks oslo til kristiansand???
Har en liten skivevridning i ryggen så jeg blir litt gåen i ryggen etter en liten stund Men en får kjøpt en luftpute som kan blåses opp som jeg har i korsryggen, hjelper betraktelig med den. Den andre puten som er vanlig hjelper ikke da den er alt for myk. Skal du ha en pute burde du kjøpe den med pumpe.
Harald har de samme stolene som jeg har og han kjører flere timer uten problem.
Du får finne en butikk som har disse stolene, ta med matpakka og prøvesitte en times tid