Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Var ute på en kjøretur idag, med taket nede Sola strålte så fint og turen var fantastisk. Ble møtt av noen rare blikk. Det som ikke var så fint, var at det gikk ut over plastvinduet mitt. Det har vært noen hakk fra før, men siden det var litt kaldt og jeg la caben ned, så fikk jeg et bittelite hull på størrelse med et knappenålshode Tror jeg var litt for gira til å tenke på konsekvensene.
Så what to do, noen som har erfaringer her? Kan plastlim fungere som en løsning? Går det evt. ann å bytte plastvinduet?
-1998 BRG Mazda MX-5 NB 1.6 110 hk
x 1992 BRG Mazda MX-5 NA 1.6 116 hk.
Jeg fant replacement på mx-5 parts nå. Den koster fra 1375 kr for aftermarked, ca 2000 kr for original Mazda. Førstenevnte må sys fast. Nesten så det lønner seg å bytte hele softtopen da. Tror jeg prøver å fikse det lille hullet selv. Plasten er ikke strøken uansett.
-1998 BRG Mazda MX-5 NB 1.6 110 hk
x 1992 BRG Mazda MX-5 NA 1.6 116 hk.