Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Kan skrues fast i plastdekslet ut mot bakhodet blant annet, ellers er det vel bare skumgummi i hodestøtta.. Jeg fjernet ørlitte gran skumgummi og trykte høytaleren på plass, og der satt den når jeg dro igjen glidlåsen.. Kan dog være greit å skru den i plastdekslet mot hodet, da med en liten spacer.. Vil sterkt anbefale "ettermarkedshøytalere" i stedet for de orginale! Jeg dro på den lokale rekvisittabutikken å kjøpte noen som nesten var identiske med de ettermarkedshøytalerne på mx5parts.. 4" som ikke bygger MASSE innover.. Gikk som bara det..
Med vennlig hilsen Marius, Hokksund
X 2001 MX5 1.8 Sport
X 1990 Miata B-pack
høres bra ut har jobba i den lokale elektro butikken så får gode priser på høytalere stå tror det blir noen pioner høytalere hvis det lar seg skaffe i den størelsen, men hviss du har fått til og bruke 4" runde høytalere så burde det bel la seg gjøre
neste jobb da blir og bytte høytalerene i døra:)