Ser jo stadig på finn.no, men blinker meg ikke ut noen spesielle før jeg har alle penga jeg trenger. Men har tenkt mye da:
- Må være NA
- Helst sort
- Må være i god/kjørbar stand (godt vedlikeholdt), slik at jeg kan ut og tute og kjøre uten noen ekstra kost/tid
- Må være relativt orginal - evt. med småmods som enkelt billig er reversible eller som jeg uansett har planlagt
Har ingen intensjoner om trimming, økt effekt osv. (bortsett fra kanskje helt enkle ting som nytt luftfilter).
Heller ingen planer om senking (i hvert fall ikke i stor grad). Vil ha tur/kosebil. Meget godt mulig jeg blir med på autoslalom eller annen banekjøring for gøy, men kommer ikke til å koste på eller modde bilen kun for å senke rundetider.
Har lyst på litt classic look - må si disse interiørene falt i smak:
Tenker også chrome bensinlokk og rollerbar (ikke stylebar) med tiden. Og så må jeg ha ett heftig stereoanlegg etter hvert
