Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
I hele april vil alle medlemmer av denne klubben få 10% rabatt på alt av slitedeler ifra våre nettsider!
TSTUNING er i en stor utviklings fase, vi jobber på spreng med å få produkter ut på vår nettside. Vi har nå lagt ut endel slitedeler til Mazda MX5. Flere produkter kommer i løpet av helgen!
Det som bestilles før kl 12:00 og som er på lager hos oss sendes ut samme dag.
Våre budbiler vil i en prøve periode kunne kjøre ut deler på kvledstid så lenge varene er bestilt før klokken 14:00. (Prisene på budbil varierer men minstepris er kr 60). Budbilene kjører ut i Oslo og Akershus.
Ønsker du slitedeler til en annen bil en MX5, skaffer vi som regel det også! send mail til ordre@tstuning.com for priser. PS husk å oppgi ditt reg nummer ved bestilling!!!!
Last edited by tstuning on 30 Mar 2006, 01:59, edited 1 time in total.
Flott tiltak Tstuning. Likte spesielt dette med budbilene deres. Om du plutselig skulle stå bom fast en dag så kommer dere med delene for en liten slump. Ikke dumt! Skal ikke se bort ifra at jeg må prøve det en gang. hehe.
Vil bare komme med en kommentar til dere i tstuning. Vet at dere helt sikkert har vanvittig mye å legge ut osv. Men den grunnen til at jeg bruker internett mye, som mange med meg, er at man lett kan få informasjon før man handler. På deres sider står det så og si ingenting om noen produkter, da hadde ikke jeg kjøpt noe heller. Man kan selvsagt ringe, men da er man forsåvidt like langt som å dra innom til en lokal lignende forhandler.
Hvis det hadde blitt mer info er det derimot helt på topp
Mazda RX-8 GT HP 2004 Winning Blue
x Mazda MX-5 1,6l 2000 Brilliant Black
He,he..... I mine øyne er det NA som er den "ekte" MX5.
Syntes de to nyeste karosseriene har et par designmessige feilskjær, men interiør og motor er det ingenting å si på
Som designer synes jeg at du bommer totalt Jonaldo. Vippelykter (hello 80s) er vekke, samt panseret har en ultrafet form. Synes linja på siden rett ved cab kunne vært forma annerledes, men det er småting. Men det er nå uansett smaksak
tstuning: Er ikke så mye som skal til, men typisk sånt man hadde funnet på pakken på en slitedel, merke osv. Og på noen deler om de passer til NB/NA 1,6-1,8 osv. og litt sånt. Bildeler er jo dyre greier, så man vil helst kjøpe noe man vet er bra saker. Kan være bra tiltak med brukerrespons på produktene også da.
Mazda RX-8 GT HP 2004 Winning Blue
x Mazda MX-5 1,6l 2000 Brilliant Black
biXen wrote:Som designer synes jeg at du bommer totalt Jonaldo. Vippelykter (hello 80s) er vekke, samt panseret har en ultrafet form. Synes linja på siden rett ved cab kunne vært forma annerledes, men det er småting. Men det er nå uansett smaksak
Smaken er som baken osv...... Kan ikke si at jeg bommer totalt så lenge det er min mening jeg ytret.
La oss ikke ødelegge denne tråden med sånt. Er sterk motstander av ødelagte salgstråder