http://www.mx5parts.co.uk/product_info. ... cts_id/132
Fungerer helt fint, men jeg er absolutt ikke fornøyd med finishen på disse "original mazda switches to ensure it looks like original fitment!".. For noe sprøyt

Bare lurer på om jeg skal bruke litt penger på å bestille disse:
http://www.mx5parts.co.uk/product_info. ... cts_id/737
Dette ser jo ut til å være den som faktisk ER orginal. Noen som vet om disse passer om hverandre, og om det er mye jobb? Skal vel i utgangspunktet bare være noen ledinger o.l. som må klippes til osv?
EDIT:
Ser at de ikke er så halvgærne allikevel de som følger med, men noen som har en idé om hvordan man skal få de til å sitte? Jeg har prøvd begge veier, men den vil jo ikke sitte.. Den typen som følger med skal liksom ikke skrus fast (er ingen hull for dette)... Og det klipset og de to "føttene" som liksom skal feste fester altså ikke.. Noen som har kittet, og kan forklare hva jeg skal gjøre?
Håper noen forstår:)