fant en tråd på miataturbo om en modding av sin egen org fuelrail til å bli dual feed, med å borre inn en nippel på ene siden ( les nærmere : http://www.miataturbo.net/forum/t10993/ )

er dette noe som er verdt å gjøre tror dere? jeg bekymrer meg veldig for denne motoren jeg har nå da jeg tok knekken på den andre.. har spurt på det forumet om kjølevann omplassering for å gi bedre kjøling til sylinder 4 fordi den får generelt dårlig kjøling i forhold til de andre 3 syl.
men for å få jevn fordeling av bensin til alle dysene, ville dere anbefalt og bygge en dualfeed rail? evnetuelt kjøpe en dual feed.
har walbro 255 pumpe, så jeg tror den skal kunne klare å holde samme trykk uansett, dersom det skulle vise seg at trykket vil falle en del da jeg får to inlets i forhold til det tidligere ene.
Harald?